AgriTecno Fertilizantes | Агрітекно Фертілізантес

Основні принципи компанії

  • Розробки і дослідження - У більшості препарати Агрітекно містять сировину власного виробництва, в тому числі органічні екстракти , отримані унікальним шляхом.
  • Навколишнє середовише - Препаратам Агрітекно присвоєно сертифікати таких всесвітніх організацій як: Ecocert (ЄС), OMRT (США), Sohiscret (ЄС), як продуктам, допустимим у використанні в екологічно чистому сільському господарстві.
  • Наша команда - Компанію Агрітекно представляють агрономи інженери-хіміки та біологи з різних куточків світу. Команда професіоналів забезпечує високу якість продукції та обслуговування. 
  • Продукти - Продукція Агрітекно Фортілізантес націлена на задоволення потреб у аграрному секторі, а саме - забезпечення живлення рослин, як в традиційному, так і в екологічному типі ведення сільського господарства. Це дозволяє отримувати багаті урожаї з високими показниками якості і з впевненістю у екологічній безпеці. Продукція Агрітекно представлена у 50 країнах на 4 континентах.

Ефективність продуктів

Агрітекно Фертілізантес Запорукою еффектиності препаратів є глибоке вивчення активних інгредієнтів і сировини та максимальне застосування цих знань. Знання біоголічних і хімічних властивостей сировини дозволяє визначити і зберегти особливо діючі інгредієнти, які допомагають викликати у рослин потрібні фізіологічні реакції. Компанія Агрітекно у виробництві препаратів у якості сировини використовує рослинні екстракти власного виробництва.

  • Сировина рослиноного походження містить компоненти з тими ж характеристиками, що і в рослині, що робить її максимально ефективною.
  • Всі препарати Агрітекно виготовлені на основі рослинних екстрактів та характеризуються високим вмістом вільних L-амінокислот і збалансованою таблицею амінокислот, яка повністю співпадає з природною рослинною таблицею амінокислот.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.