Метронам 700, KC

Метронам 700, KC

Код товару: SYN01AS020

Немає на складі
Об'єм:

Виробник: Syngenta AG | Сингента Україна

Селективний системний гербіцид, призначений для боротьби із однорічними дводольними бур’янами в посівах цукрового буряку.

Упаковка: 5л каністра.

Вміст діючої речовини 700 г/л метамітрону
Хімічна група Триазинони
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Відмінний партнер для застосування з ґрунтовими та післясходовими гербіцидами на цукровому буряку
  • Суттєво розширює спектр дії таких гербіцидів проти однорічних дводольних бур’янів, у тому числі проблемних (підмаренник, лобода, гірчаки)
  • Ефективно діє на рослини бур’янів як ґрунтово, так і посходово
  • Нефітотоксичний до культури навіть при великих нормах внесення

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Цільовий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробок Макс. кратність обробок
Цукровий буряк Однорічні дводольні бур’яни 5,0-6,0 Обприскування ґрунту до сівби, до сходів або у фазі 1–2 справжні листки культури 1
2,0 Обприскування у фазі сім’ядоль бур’янів з інтервалом між обробками 8–10 днів 3

 

Механізм дії:

Метронам 700 КС - селективний системний гербіцид, призначений для боротьби із однорічними дводольними бур’янами в посівах цукрового буряку. Адсорбується переважно коренями, а також листками, транспортується акропетально. Порушує процеси фотосинтезу, шляхом інгібування транспорту електронів фотосистеми II. Високоселективний до культури. Препарат починає діяти одразу після потрапляння у рослини бур’янів. Перше обприскування препаратом проводять у фазі сім’ядолей бур’янів, наступні з інтервалом 8-10 діб між обробками. Метронам 700 КС не має обмежень по фазі розвитку цукрових буряків. Ґрунтова дія препарату може зменшити кількість обробок завдяки стримуванню розвитку наступних хвиль дводольних бур’янів. Не має післядії в сівозміні.

Сумісність:

Метронам 700 КС є відмінним партнером для використання у бакових сумішах. Для розширення спектру дії проти однорічних дводольних бур’янів Метронам 700 КС рекомендується додавати до препарату Дуал Голд 960 ЕС, к.е. при ґрунтовому застосуванні та до гербіциду Віктор 480 SС, к.с. при посходовому внесенні. Норми препаратів у таких сумішах можуть бути наступні: Дуал голд 960 ЕС, к.е. (1,6 л/га)+Метронам 700 КС (2,0-2,5 л/га); Віктор 480 SС, к.с. (1,3 л/га)+Метронам 700 КС (1,0-1,5 л/га) При посходовому застосуванні до препарату Метронам 700 КС у бакову суміш можна додавати не тільки Віктор 480 SС, к.с., але й, наприклад, Фюзілад Форте 150 ЕС, к.е. для боротьби зі злаковими бур’янами, та Лонтрел 300 SL, в.р. або Лонтрел Гранд 75 WG, в.г. для боротьби з осотами.

Строк виходу на оброблені площі для догляду за посівами:

Mеханізовані роботи - 3 дні, ручні - 7 днів.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:

Рекомендована норма витрати робочої рідини для обприскування посівів цукрового буряку – 200-400 л/га. Обприскування проводять при швидкості вітру не більше 3-4 м/с, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Температура повітря повинна бути не нижче 12°С. Робочий розчин готується в день проведення обприс- кування на спеціально призначеному майданчику. Заздалегідь відміряну кількість препарату вносять в спеціальну ємкість, заповнену водою на 1/3, перемішують та доливають водою до потрібного об’єму. Необхідно користуватися резервуарами з механічними мішалками. По закінченні обприскування бак, магістральні трубопроводи та розпилювачі необхідно ретельно очистити.

Очищення обприскувачів та обладнання:

Одразу після використання ретельно промити обприскувач розчином миючого засобу ДІАС (1 л на 10 л води) або хлорним вапном (1кг на 4 л води) з подальшим ретельним промиванням водою. Очищення апаратури проводять на спеціально обладнаних майданчиках. Використану воду зливають у бетонований резервуар, глибиною не менше 1 метра. Всі заходи по знезараженню необхідно проводити з використанням засобів індивідуального захисту.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Syngenta AG | Сингента Україна
Наявність: 0

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.