Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

Про інтернет магазин «Agro-Start»

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Ми прагнемо залишатися відкритими для наших клієнтів:

- адаптуємось до місцевого ринку;

- пропонуємо тільки необхідні товари та послуги;

- уважно ставимося до потреб кожного клієнта;

- створюємо привітну атмосферу і зручні умови для придбання товарів у нашому інтернет магазині.

Нам вдалося поєднати широкий асортимент якісних товарів, доступних цін та високий рівень обслуговування. Завдяки цьому Ви обов’язково знайдете і зможете придбати те, що Вам необхідно. Ми переконані, що зрозуміти і задовольнити потреби клієнта можна тільки за наявності таких якостей, як повага та чесність, компетентність і вибагливість, ініціативність і виконання зобов'язань. Злагоджена колективна праця, професіоналізм і прагнення до досконалості – це ті принципи, які лежать в основі нашої корпоративної культури.


НАШІ ЦІННОСТІ

- Відвертість;

- Позитівність;

- Доброзичливість;

- Повага;

- Приклад до наслідування;

- Простота;

- Злагодженість;

- Дух діяльності

Це основні цінності нашого колективу та нашого магазину, яких ми дотримуємося у повсякденному житті.


ФІЛОСОФІЯ

Інтернет магазин « Agro-Start » – це, в першу чергу, люди, котрі формують зв'язки з суспільством, з клієнтами, і розуміючи це, ми створюємо умови, які дозволяють долучити кожного співробітника до розвитку нашого магазину.

Така плідна праця та взаємодія наших співробітників реалізується завдяки наступним принципам:

- Обмін знаннями: одним з першорядних завдань компанії є інформування та навчання співробітників, яке прискорює процес їхньої професійної адаптації та інтеграції в колектив, а також сприяє їх особистому і професійному розвитку.

- Розподіл повноважень: реалізується через усвідомлення кожним із співробітників своєї відповідальності та можливості висловлювати власну точку зору щодо майбутнього розвитку нашого магазину.

- Спільний внесок: ми віримо у плідність колективної праці і стимулюємо колективні досягнення. Співробітники зацікавлені в результатах роботи свого магазину, а також у найближчих і середньострокових успіхах нашого магазину.

- Спільна мета: усвідомлення кожним співробітником необхідності виконання взаємних зобов'язань.

Застосування цих принципів сприяє формуванню командного духу і ціннісно-орієнтаційної єдності в колективі, підвищує його згуртованість, стимулює членів колективу до розвитку і кар’єрного зростання.

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.