Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

ADAMA

Ми прагнемо створити простоту в сільському господарстві. Компанія ADAMA пропонує аграріям ефективні продукти та послуги, щоб  спростити їхнє життя та допомогти зростати.

Сьогодні ADAMA нараховує 6600 співробітників. Ми співпрацюємо із аграріями у понад 100 країнах світу. Ми прагнемо покращити якість і кількість врожаїв та забезпечуємо захист від бур’янів, шкідників та хвороб. Таким чином, компанія ADAMA відіграє важливу роль у зусиллях, що спрямовані на збільшення виробництва продуктів харчування для населення світу, яке стрімко зростає.

Комплексний та різноманітний асортимент продукції компанії, один із найбільших у світі, включає більш як 270 діючих речовин та понад 1000 готових продуктів. ADAMA надає рішення для будь-яких потреб агровиробників, для всіх основних сільськогосподарських культур та для кожного ринку.

Компанія ADAMA має понад 70-річний досвід та є однією з найбільших компаній у світовій індустрії захисту рослин, обсяги продажів якої становлять 60 млрд доларів. ADAMA – міжнародна компанія із захисту рослин, що має обсяг продажів у 3,5 млрд доларів за 2017 рік.

Просто. Зростаємо. Разом.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.