Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

Bayer AG | Байер | SBM Life Science

Bayer CropScience виробляє засоби захисту сільськогосподарських рослин і контролю над несільськогосподарськими шкідниками. Вона також веде діяльність в області селекції рослин і виробництва насіння.

У 2002 році Bayer AG придбала Aventis CropScience і злила її з власним агрохімічними підрозділом (Bayer Pflanzenshutz - «Захист рослин»). Освічена компанія - Bayer CropScience - тепер один з лідерів в сфері інноваційного сільського господарства, особливо у виробництві засобів захисту культурних рослин (наприклад, пестицидів), боротьби з шкідниками і біотехнології рослин і насіння. На додаток до традиційного агрохімічного бізнесу, вона займається генетичною інженерією продуктів харчування. Бельгійська біотехнологічна компанія Plant Genetic Systems стала частиною Bayer CropScience в результаті придбання Aventis CropScience.

У 2002 році Bayer AG придбала голландську компанію Nunhems, що виробляє насіння овочевих культур.

У 2006 році Департамент сільського господарства США оголосив, що генетично модифікований рис LibertyLink, вироблений Bayer CropScience, потрапив в американські поставки рису. Незабаром після цього Європейський Союз заборонив імпорт американського дліннозернового рису, і ціни на ф'ючерси різко впали. У квітні 2010 року суд присяжних округу Лонок штату Арканзас присудив фермерам 48 мільйонів доларів. Це справа досі розглядається верховним судом Арканзасу. 1 липня 2011 року Bayer CropScience підписала угоду, за якою зобов'язується виплатити по всьому світу до $ 750 млн. У прес-релізі корпорації Bayer було сказано: «Хоча компанія Bayer CropScience сподівається, що вона з відповідальністю звертається зі своїм генно-модифікованим рисом, компанія вважає важливим подолати тяжбу, щоб сфокусувати свої зусилля на своє головне завдання - створення інноваційних рішень для сучасного сільського господарства ».

Bayer CropScience бере участь у спільному проекті з Archer Daniels Midland Company і Daimler AG з розробки біопалива з ятрофи.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.