Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

DuPont | Дюпо́н

«Дюпон» ( «DuPont», «E.I. du Pont de Nemours and Company») - американська хімічна компанія, одна з найбільших в світі. Входить в список Fortune 1000 за підсумками 2008 року (81-е місце). Штаб-квартири - у Вілмінгтоні, штат Делавер і в Женеві (Швейцарія).

Заснована в 1802 році як підприємство з виробництва пороху. Пізніше, номенклатура військової продукції розширилася і включила розробку і виробництво вибухових речовин, бойових отруйних речовин, хімічного і психотропної, запального і ядерної зброї.

У грудні 2015 року компанії Dow Chemical і DuPont оголосили про плани злиття. Об'єднана компанія буде носити назву DowDuPont, її ринкова капіталізація складе 130 мільярдів доларів. Згодом DowDuPont планують розділити на 3 незалежні публічні компанії: сільськогосподарська компанія, компанія наукових матеріалів і компанія спеціалізованих продуктів (Agriculture Company, Material Science Company і Specialty Products Company).

Діяльність


«Дюпон» випускає широкий спектр хімічних матеріалів, ведучи великі інноваційні дослідження в цій області. Компанія є винахідником безлічі унікальних полімерних та інших матеріалів, серед яких неопрен, нейлон, кевлар, майлар, Тайвек і ін. Компанія була розробником і основним виробником фреонів, які використовуються у виробництві холодильних пристроїв.

У 1968 році компанія представила перший у світі повністю автоматизований дискретний хімічний аналізатор для крові та сироватки під торговою маркою aca® analyzer. У 2004 році «Дюпон» продала свій текстильний бізнес компанії Koch Industries, поступившись разом з цим видом діяльності і одну зі своїх найуспішніших марок - «лайкра».

Чисельність персоналу - 70 тис. (2012 рік). Виручка компанії в 2005 році склала $ 26,6 млрд.

Сортувати за orderby Кількість
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.