Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Насіння томата Ладженда F1, 105-115 дн

Насіння томата Ладженда F1, 105-115 дн

Код товару: SYN01AS370

Немає на складі
Кількість насінин в упаковці:

Виробник: Syngenta

Основна перевага Ладженда — формування якісного врожаю при високих температурах. Найкраще розкриває потенціал при вирощуванні у весняно-літній період без опалення або в літньо-осінній період. Незважаючи на температурні режими, гібрид формує повноцінні китиці, плоди не уражаються верхівковою гниллю, не розтріску ються. Рослина має стабільний розвиток, формує активний листовий апарат.

Упаковка: 500 насінин.

СЕГМЕНТ: Високорослий рожевоплідний гібрид.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Для вирощування в літньо-осінній період у плів- кових теплицях різного типу й у весняно-літній період без опалення.

ПЛОДИ: Насичено-рожевого кольору, середня маса — 180–200 г, стійкі до розтріскування при коливанні температур і використанні гормональних препаратів для запилення. Висока стійкість до утворення пігментних плям, мають однорідне насичено-рожеве забарвлення при достиганні. Дуже тверді, однорідні. Гібрид формує до 8 плодів у у китиці. Стійкі до ураження верхівковою гниллю.

РОСЛИНА: Збалансована, генеративного типу розвитку, має сильний листовий апарат, стабільно розвивається в різних умовах вирощування.Формує повноцінні китиці при високих температурах.

СТІЙКІСТЬ: Гібрид має високий показник стійкості: HR Ff(5)Fol 0,1 For S V IR M ToMV (0-2).

ПЕРЕВАГИ: Основна перевага Ладженда — формування якісного врожаю при високих температурах. Найкраще розкриває потенціал при вирощуванні у весняно-літній період без опалення або в літньо-осінній період. Незважаючи на температурні режими, гібрид формує повноцінні китиці, плоди не уражаються верхівковою гниллю, не розтріску ються. Рослина має стабільний розвиток, формує активний листовий апарат.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: Рекомендована густота — 3,0–3,3 шт./м2 . Посадку в літній період рекомендовано проводити до цві- тіння першої китиці. Гібрид має високу здатність до зав’язування, тому при потребі рекомендовано формування китиці на 5–6 плодів.

Виробник: 
Syngenta
Наявність: 0

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.