Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Control DMP (Контроль ДМП) 10 л Valagro

Control DMP (Контроль ДМП) 10 л Valagro

Код товару: VAL01AS072

Ціна: 4449 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Valagro

Полегшує проникнення розчину в листя. Швидко забезпечує рослини доступними формами азоту і фосфору. Добриво з підкислюючими властивостями, яке буферизує робочий розчин, має властивості прилипача, зменшує поверхневий натяг рідини, збільшує кутикулярну проникність, покращуючи проникнення діючої речовини добрив і пестицидів в рослинні тканини.

Упаковка: 1 л та 10 л

Чудова якість і чистота води є важливими чинниками при змішуванні, внесенні агрохімікатів.Вода поганої якості може понизити ефективність ЗЗР і пошкодити устаткування для їх внесення. Низька результативність хімічних обробок може бути тісно пов’язана з поганою якістю води. Якість води залежить від її джерела: гребля, річка, свердловина або водоносний шар, а також кліматичного чинника при проведенні обробок: проливні дощі, засуха. Існує декілька показників якості води, які впливають на її хімічні властивості.

Бруд:
У брудній воді містяться маленькі частинки (мул і глина). Ці грунтові частинки можуть поглинати або зв’язувати активні інгредієнти хімічних речовин і знижувати їх ефективність. До Такого процесу особливо схильні гліфосати, параквати і діквати. Грязь може засмічувати форсунки, лінії і фільтри, а також знижувати продуктивність і термін експлуатації обприскувача. Наприклад, вода вважається брудною, якщо на дні звичайного господарського відра погано роздивляється монета номіналом в 50 копійок.

Жорсткість води:
Вода вважається жорсткою, при високому процентному вмісті кальцію і магнію. У жорсткій воді погано розчиняється мило. Жорстка вода може викликати випадання в осад деяких хімічних елементів. Як правило, агрохімікати часто містять добавки, які допомагають подолати цю проблему. Відомо, що такі гербіциди як гліфосат, 2,4D-аминна солі, клопіралід, схильні до дії жорсткої води. Жорстка вода також може вплинути на баланс системи активних речовин і, отже, на такі властивості, як зволоження,  дисперсія. Дуже жорстка вода може понизити ефективність речовин, використовуваних для очищення брудної води.

Рівень pH води:
Більшість з природних вод України мають показник pH між 6,5 і 8,5. У високолужних водах (pH більше 8) багато хімікатів схильні до процесу лужного гідролізу. Цей процес викликає розпад активних інгредієнтів і може понизити ефективність пестицидів. Висококислотна вода також може вплинути на стабільність і фізичні властивості деяких хімічних сполук.

Розчинені солі. Загальна кількість мінеральних солей, розчинених у воді, зазвичай вимірюється за допомогою показника електропровідності (ЄС) води. ЄС води в свердловинах і греблях залежить більшою мірою від рівня солей в скелястій породі і грунті, які їх оточують. Під час засухи рівень солей у воді підвищується. Дуже солона вода може викликати засмічення устаткування і є стійкішою до змін рн.

Органічні речовини. Вода містить багато органічних речовин, таких як рослинні залишки або водорості, які блокують форсунки, лінії і фільтри. Водорості також можуть вступати в реакцію з деякими хімічними речовинами, знижуючи їх ефективність.

Температура. Дуже гаряча або холодна вода може негативно вплинути на дію деяких хімічних речовин.

Вода з високим вмістом кальцієвих або магнієвих солей (жорстка вода) може викликати проблеми із змішуванням, оскільки стабільність суспензії і емульсії в таких умовах знижується. Активність гліфосата знижується за наявності високого рівня кальцієвих і магнієвих солей, а також за наявності гідрокарбонату натрію. Це явище можна подолати шляхом додавання препаратів, що містять сульфат амонія (негранульована, тверда, кристалічна форма) або додаванням продуктів, що містять буферні добавки. Якщо відомо, що вода лужна, обприскування слід починати негайно після змішування. Альтернативно, для зниження рн рівня у воду можна додати буферну добавку.

Переваги:

  • Виконує роль азотно-фосфорної підгодівлі (N-3%, P2O5-17%);
  • Видаляє плесневий наліт з листя (при поєднанні препарату з великою кількістю води);
  • Буферизує робочий розчин;
  • Показує рівень рн розчину без використання вимірювальних приладів;
  • Покращує гомогенність і стабільність багатокомпонентних сумішей;
  • Підкисляє воду і усуває ризик розпад ЗЗР в результаті лужного гідролізу;
  • Володіє властивостями прилипача і зменшує поверхневе натягнення рідини;
  • Збільшує кутикулярну проникність, покращуючи проникнення діючої речовини добрив і ЗЗР в рослинні тканини;
  • Підвищує загальну ефективність хімічної обробки.

Використання:

Додайте препарат у воду, використовування для приготування розчину. Витрата Контроля ДМП залежить від рн, початковій жорсткості води і бажаного показника рівня кислотності, якого ми хочемо досягти. Для пониження рн з 8 до 6,5 рекомендується розчинити 80-100 мл препарату на 100 л води. Для використання препарату як змочуючий агент і прилипача рекомендується використовувати від 15 до 30 мл на 100 л води.

Виробник: 
Valagro
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.