Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Фунгіцид Ревус 250 SC 1 л

Фунгіцид Ревус 250 SC 1 л

Код товару: SYN01AS066

Ціна: 2878 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Ревус 250 SС, к.с. попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення. Швидко проникає у восковий шар листка та поширюється трансламінарно.

Упаковка: 1л та 5л.

Вміст діючої речовини 250 г/л мандіпропаміду
Хімічна група Манделаміди
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л, 1 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Проявляє стабільно високу ефективність за будь–яких погодних умов
  • Швидке проникнення і висока трансламінарна активність забезпечують надійний захист верхньої й нижньої листкових поверхонь
  • Надмірна стійкість до змивання дощем
  • Короткий термін очікування (картопля — 7 днів, томати — 10 днів)
  • Підвищує збереженість бульб картоплі при тривалому зберіганні

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб, час обробок, обмеження Макс. кратність обробок/ строк останньої обробки (днів до збирання врожаю)
Картопля Фітофтороз 0,5-0,6 Обприскування в період вегетації 4/7
Томати Фітофтороз, альтернаріоз 0,5-0,6 4/10
Хмільники Несправжня борошниста роса 0,4-1,6 2/20

 

Механізм дії:

Ревус 250 SС, к.с. попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення. Ревус 250 SС, к.с. високоефективний проти грибів класу Oomycetes, попереджаючи проростання спор. Швидко проникає у восковий шар листка та поширюється трансламінарно.

Період захисної дії:

Від 7 до 10 днів залежно від погодних умов і прийнятої в господарстві технології вирощування.

Строки внесення:

Обприскування фунгіцидом Ревус 250 SС, к.с. рекомендовано проводити профілактично. Починайте обробку за сприятливих умов для розповсюдження хвороби.

Фітотоксичність:

При застосуванні препарату Ревус 250 SС, к.с. згідно рекомендацій компанії не виникає ризику фітотоксичності.

Рекомендації щодо використання:

Чистку баку, магістральних трубопроводів та форсунок, а також робочий стан обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість та рівномірність подачі води через форсунки та порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої суміші на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Використовуйте Ревус 250 SС, к.с. профілактично! Починайте обробку за сприятливих для розвитку та розповсюдження хвороб умов, але до інфікування культури. При необхідності обробки повторюють з інтервалом 7-10 днів. Якщо культура вже інфікована, першу обробку рекомендується проводити лікувальним фунгіцидом. Для досягнення максимального ефекту слід відкалібрувати обприскувач на дрібний і середній розпил. Норма витрати робочого розчину повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні. Збільшуйте норму витрати робочого розчину в залежності від площі листової поверхні культури, що обробляється. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні! Норма витрати робочого розчину залежить від культури та наявності сприятливих розвитку та розповсюдженню інфекції факторів. Застосовуйте більш високі норми препарату Ревус 250 SС, к.с. і зменшіть інтервали між обробками при інтенсивному рості культури (для захисту молодих листків та пагонів) та за умов сприятливих для розвитку патогену. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач.

Приготування робочої суміші:

Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. При безперервному перемішуванні додати розраховану та відміряну кількість препарату в бак обприскувача, який наполовину запов- нений чистою водою. Не припиняти перемішування робочого розчину в процесі обробки. При застосуванні препарату Ревус 250 SС, к.с. у баковій суміші з іншими пестицидами додавайте препарати в бак обприскувача в такій послідовності: ЗП → ВДГ → Ревус 250 SС, к.с. → КЕ. Кожний наступний компонент додавати після повного розчинення попереднього. Робочий розчин потрібно використовувати в день приготування.

Сумісність:

Ревус 250 SС, к.с. сумісний з більшістю пестицидів. Однак, в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність. Бакові суміші з гербіцидами не рекомендовані через неспівпадання строків їх застосування. Не змішуйте між собою концентровані препаративні форми! Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтесь з інформацією на тарних етикетках препаратів компонентів бакової суміші, переконайтесь, що строки їх використання співпадають. У разі сумніву необхідно проконсультуватися на найближчій станції захисту рослин або у представника компанії Сингента.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.