Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Фунгіцид Таліус 20, к.е. 1 л Corteva

Фунгіцид Таліус 20, к.е. 1 л Corteva

Код товару: DUP01AS022

Ціна: 3050 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Новітній фунгіцид для контролю борошнистої роси зернових колосових культур.

Упаковка: 1л.

Діюча речовина:  проквіназид – 200 мг/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Клас: квіназоліни

Таліус® 20 к.е. – новий стандарт для контролю борошнистої роси.
 •  Борошниста роса особливо поширена в зонах Полісся та Лісостепу, подекуди в Степу. Уражує пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, овес, дикорослі злаки. Особливо поширена на сприйнятливих сортах, в загущених посівах та на площах ранніх строків сівби.
 • Вирощування сприйнятливих сортів, підвищені норми внесення азотних добрив; вирощування озимих та ярих зернових культур на суміжних посівних площах в комбінації зі сприятливими умовами сприяють розвитку та поширенню захворювання.
 •  На відміну від інших хвороб зернових культур борошниста роса може уражувати всі вегетативні органи – від стебла до колоса, а зараження і розвиток може відбуватися впродовж всього вегетаційного сезону (формується 10/20 генерацій).
 • Збудникам борошнистої роси притаманна висока пластичність – патогени здатні швидко формувати фенотипи, стійкі до дії фунгіцидів. Хвороба набуває розвитку за широкого діапазону температури повітря від +3 до +30°С та вологості повітря – 50/100%. 
Унікальний фунгіцид
Таліус® – унікальний фунгіцид для контролю борошнистої роси в посівах зернових колосових культур. Проявляє високу ефективність та пролонгований захист завдяки новому механізму дії та дієвості в низьких концентраціях. Це перший в Україні фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії.
 
Особливості дії 
Таліус® має здатність до трансламінарного проникнення та локально/системного переміщення в рослинах, що забезпечує більш рівномірне покриття та захист культури. Таліус® також здатний ефективно та на значній відстані (до 40 см) діяти завдяки паровій фазі, що надійно захищає оброблені, та, що особливо важливо, необроблені частини рослин.
 
Довготривалий контроль
Таліус® забезпечує від 4 до 8 тижнів захисту залежно від норми внесення.
 
Антирезистентний інструмент
Таліус® ефективно контролює всі наявні раси збудника борошнистої роси, та такі, що проявляють резистентність до інших хімічних груп препаратів.
 
Покращений контроль інших захворювань
Таліус® підвищує ефективність контролю інших захворювань в разі використання в бакових сумішах з іншими фунгіцидами. Відмічається покращення контролю септоріозу, церкоспорельозу, ринхоспоріозу, гельмінтоспоріозів.
 
Переваги застосування Таліус® 20 к.е.:
 •  Спеціалізований фунгіцид - новий стандарт захисту проти борошнистої роси
 •  Найдовший період захисної дії серед конкурентних пропозицій- до 6-ти тижнів (на 2 тижні довше ніж наявні стандарти) 
 •  Відмінний захист молодого приросту 
 •  Забезпечує збереження асиміляційної активності, подовження фотосинтезу, що позитивно впливає на продуктивність 
 •  Дозволяє розкрити генетичний потенціал цінних і перспективних сортів в інтенсивних технологіях вирощування, покращує якість насіння. 
 •  Новий клас та унікальний механізм потрійної дії забезпечує ефективний контроль рас збудника борошнистої роси, стійких до інших груп фунгіцидів
 •  Синергізм: покращує контроль інших захворювань при використанні з фунгіцидами триазольної групи в бакових сумішах.
 •  Зниження інфекційного запасу збудників хвороби для наступних посівів зернових культур, зокрема озимини в осінній період.
 
Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.