Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Гербіцид Каллісто 480 SC, к. с. 5 л

Гербіцид Каллісто 480 SC, к. с. 5 л

Код товару: SYN01AS006

Ціна: 29600 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та маку.

Упаковка: 5л каністра

Вміст діючої речовини 480 г/л мезотріону
Хімічна група Трикетони
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Контролює бур’яни, стійкі до інших гербіцидів (наприклад, паслін чорний)
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей
  • Попереджує виникнення резистентності до препаратів із групи сульфонілсечовин
  • Попереджує появу кількох наступних хвиль бур’янів завдяки ґрунтовій дії
  • Може використовуватися на різних стадіях розвитку культури і бур’янів

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Бур’яни Норма витрати, л/га Норма витрати робочої рідини, л/га Строки внесення
Мак Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни 0,2-0,25 200-300 Фаза розвитку у маку 2-4 листки
Кукурудза Обприскування посівів у фазу 3-8 листків кукурудзи

 

Механізм дії:

Каллісто 480 SC к.с. - селективний системний посходовий гербіцид для контролю однорічних та багаторічних широколистих бур’янів у посівах кукурудзи, маку.

Рекомендації до застосування:

Чистоту баку, магістральних трубопроводів і розпилювачів, а також стан всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через розпилювачі та порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1га. Обприскування проводити в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи знесення препарату на сусідні культури.

Застосування гербіциду Каллісто 480 SC к.с. можливе в широкому інтервалі фаз розвитку культури (3-8 листків у кукурудзи та 2-4 листка у маку). Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур’янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - у фазу розетки діаметром 5-8 см. Для досягнення максимального ефекту не проводьте міжрядні культивації мінімум за 7 днів до і після застосування Каллісто 480 SC к.с.

Для досягнення максимальної ефективності препарату потрібно забезпечити якісне покриття листової поверхні бур’янів робочим розчином, так як це забезпечує швидке проникнення мезотріону до точок росту бур’янів.

Для поліпшення змочування та підвищення біологічної ефективності ЗАВЖДИ додавайте у робочий розчин поверхнево-активну речовину (ПАР) Cide-Kick (0,25 л/га).

Бур’яни повинні знаходитися у фазі активного росту - це прискорює транслокацію діючої речовини всередині рослини. Уникайте застосування препарату за умов, коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані, викликаному несприятливими погодними умовами (посуха, заморозки, повінь і т.п.). Обмежуючими факторами у виборі строків обробки є: - фаза розвитку бур’янів; - ступінь екранованості бур’янами; - погодні умови на момент обробки. Застосовуйте максимальну норму витрати при забур’яненості та по бур’янах, що переросли, а також за несприятливих погодних умов. Не проводити обробку по росі та під час дощу. Опади, що випали через 1 годину після обприскування, не знижують ефективності гербіциду. По закінченні робіт ретельно вимийте обприскувач та розпилююче обладнання.

Високочутливі бур’яни (>90%):

Канатник Теофаста, Щириця (види), Амброзія (види),* Лутига розлога, Грицики звичайні, Лобода (види), Дурман звичайний, Рутка лікарська, Галінсога дрібноцвітна, Підмаренник чіпкий,* Соняшник звичайний, Глуха кропива пурпурова, Ромашка (види),* Гірчаки (види),* Жовтозілля звичайне, Гірчиця (види),* Паслін чорний, Зірочник середній,* Фіалка польова,* Нетреба звичайна,* Осот рожевий

* Сильна дія при вищій нормі витрати.

Високочутливі бур’яни (>90%):

Осот польовий, Осот жовтий, Віниччя справжнє, Переліска однорічна, Портулак городній, Росичка (види), Півняче просо

Сумісність:

Для розширення спектру дії Каллісто 480 SC к.с. можна застосовувати у бакових сумішах з іншими гербіцидами, що застосовуються у ті ж строки (наприклад, Мілагро). Однак у кожному окремому випадку препарати, що змішуються, потрібно перевіряти на сумісність. Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтесь з інформацією на усіх тарних етикетках препаратів-компонентів бакової суміші, і впевніться, що строки їх застосування співпадають. Не рекомендується застосовувати інсектициди на основі фосфорорганічних сполук та тіокарбаматів за 7 днів до або після застосування гербіциду Каллісто 480 SC к.с. Не застосовувати на посівах кукурудзи, насіння якої оброблене інсектицидами на основі фосфорорганічних сполук та тіокарбаматів. Препарат безпечний для культури, що захищається в рекомендовані фази розвитку, але при використанні на ділянках гібридизації попередньо консультуйтесь з оригінатором батьківських ліній. Період захисної дії: 40-60 днів у залежності від норми витрати, видового складу та фази розвитку бур’янів, а також погодних умов після застосування гербіциду Каллісто 480 SC к.с.

Строки виходу становлять:

Для ручних робіт-7 днів; для механізованих-3 дня.

Порядок приготування робочого розчину:

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Заповнити 1/2 баку обприскувача чистою водою, розмішати, додати розраховану і відміряну кількість препарату і продовжувати заповняти бак обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час роботи для забезпечення однорідності робочої суміші. Якщо Каллісто 480 SC к.с. використовується у баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача у наступній послідовності: ЗП  ВДГ  Каллісто 480 SC к.с.  ПАР  КС  КЕ. Кожний послідуючий компонент додається після повного розчинення попереднього. ПАР (поверхнево-активна речовина) додається у бак після повного розчинення препарату Каллісто 480 SC к.с. (ретельно перемішайте робочий розчин протягом 2-3 хвилин). Робочий розчин повинен бути використаний в день його виготовлення.

Можливість варіювання культур у сівозміні:

При потребі пересіву (засуха, заморозки, вимокання) посівів кукурудзи, оброблених гербіцидом Каллісто 480 SC к.с. , можна відразу висівати кукурудзу. Восени того ж року можна висівати озимі ячмінь і пшеницю, раграйс, а також озимий ріпак, якщо було проведено оранку. Весною наступного року після оранки можна висівати соняшник, сою, сорго, ріпак, люцерну. Чутливі культури, такі як буряки цукрові, столові, кормові, горох, бобові можна висівати через 18 місяців після застосування Каллісто® 480 SC к.с.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.