Гербіцид Тітус 25, в.г. 500 грам Corteva

Код товару: DUP01AS026

Ціна: 6660 грн.
Вага:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Високоефективний післясходовий гербіцид для контролю комплексу багаторічних та однорічних злакових і однорічних двосім’ядольних бур’янів у посівах томатів та картоплі.

Упаковка: пластмасова банка 500 г

Діюча речовина:  римсульфурон – 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Механізм дії:

Тітус® - системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних злакових та широкого спектру дводольних бур’янів у посівах картоплі та томатів. Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листками і переміщується до точок росту бур’янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння, в результаті чого припиняється ріст піддатливих бур’янів через декілька годин після обробки. Однак, видимі симптоми з’являються лише через декілька днів, а загибель бур’янів наступає через 15-25 днів. Менш піддатливі бур’яни і рослини, що знаходяться на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але в цьому випадку їх ріст та конкурентноздатність з культурою в споживанні поживних речовин і води припиняється. Тепла, волога погода після обробки підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха - знижує.
 
Тітус® – рекомендовані суміші для застосування на картоплі 
Для розширення спектру контрольованих бур’янів, на полях забур’янених видами лободи, пасльону, гірчаку березковидного, споришу звичайного, портулаку городнього, рутки лікарської, рекомендується бакова суміш з гербіцидами на основі метрибузину (Зенкор®, та ін.) у нормі 0,2-0,3 кг(л)/га.
 
Загальні рекомендації та застереження 
Тітус® безпечний для всіх сортів картоплі. У деяких випадках на молодих листках культури (незначна кількість сортів) тимчасово відмічаються ознаки схожі на пожовтіння чи «мармуровість». Ці симптоми швидко (протягом тижня) зникають і вони не впливають на врожайність та насінневі якості майбутнього посівного матеріалу.
Не рекомендується застосовувати Тітус® на насіннєвих посівах картоплі, що вирощується з матеріалу, отриманного біотехнологічним методом (з культури тканин (меристем) та клонів), тобто на ділянках первинних ланок насінництва. 
Тітус® рекомендується використовувати на посадках картоплі, що вирощуються для насінницьких цілей з бульб вирощених в польових умовах (в т.ч. з різаних бульб). Тобто Тітус® для захисту посівів можна використовувати на етапі вирощування наступних (за елітою та супер елітою) поколінь картоплі, в т.ч. для насінневих цілей. 
 
Рекомендації щодо застосування
  • Норма робочого розчину: 200-300 л/га. Важливим є повне рівномірне зволоження листової поверхні бур’янів. У випадку сильної забур’яненості використовуйте 300 л/га.
  • „ Перед початком роботи перевірте чистоту обприскувача і відрегулюйте його для рівномірного нанесення.
  • „ Застосовуйте препарат при сухій погоді. Дощ, що пройшов протягом 2-3 годин після застосування, може знизити ефективність дії препарату.
 
Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.