Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
|
Упаковка: 1 кг та 5 кг
Склад Brexil Ca:
Сао - 20.0, B - 0.5.
Особливу увагу компанія Валагро приділила проблемі кальцієвої недостатності, випустивши дуже ефективною формулу БРЕКСИЛ Са з додаванням бору.
Вершинна гнилізна плодів пов’язана з недостатнім поглинанням кальцію рослинами, а також з чергуванням періодів вологого і сухого грунту. Пошкодження кореневої системи також може бути причиною зниження інтенсивності поглинання кальцію рослинами і розвитку вершинної гнилізни плодів.
В більшості випадків як профілактика вершинної гнилізни застосовується некоренева підгодівля кальцієвою селітрою. Проте це добриво містить 15,5% азоту і на етапі плодообразованія може викликати зайву вегетативну активність рослини.
БРЕКСИЛ не містить азоту, а кальцій знаходиться в нім у вигляді комплексу на основі лігносульфоната, що дозволяє досягти в десятки разів вищої ефективності некореневої підгодівлі, ніж при використанні кальцієвої селітри. Дефіцит бору гальмує надходження в рослину кальцію. При недоліку його спостерігається слабке цвітіння, зниження фертільності пилку, відмирає точка зростання, припиняється зростання коріння. Бір є синергистом кальцію. З метою підвищення ефективності хелата кальцію до складу Брексила Са доданий Бор.
Часто не приділяється належної уваги значенню мікроелементів, таких як залізо, марганець, цинк, мідь, магній і ін. Мікроелементи повинні поступати до рослини вчасно і в належній пропорції, хоча потреба в них в кожен конкретний період може зазнавати певні зміни залежно від клімату, грунтів, технічних прийомів і самої культури. Незмінно важливою залишається вимога до дотримання належного балансу мікроелементів.
Недолік хоч би одного з необхідних живильних мікроелементів обов’язково затримає розвиток, зростання або розмноження рослин і, кінець кінцем, погано позначиться на врожайності. Симптоми дефіциту мікроелементів не завжди виявляються негайно. З початку 2006 г. в Україні представлена лінія нових добрив для некореневої підгодівлі під торговою маркою БРЕКСИЛ (коктейлі мікроелементів і монохелати) на основі хелатірующих агентів LSA (лігносульфонати) і LPCA (лігнінполікарбоксиловая кислота) виробництва фірми Валагро. Застосовується це добриво некореневим способом, тоді як через системи поливу під корінь використовуються хелати на основі EDTA, DTPA, EDDHA.
Добрива на основі комплексів LPCA і LSA мають наступні переваги: