Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Сульфат калію Solutopasse

Сульфат калію Solutopasse

Код товару: VAL01AS077

Ціна: 1055 грн.
Вага:
Кількість: 

Виробник: Чистый Лист

Калійне добриво, яке представлено порошкоподібною кристалічною речовиною білого кольору. Воно не гігроскопічна, не злежується, дуже розчинна. Його застосовують для культур, які негативно реагують на хлор.

Упаковка: 25 кг

склад:

2 SO 4  - К 2 0-52%, S-18%

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Завдяки відсутності азоту Солюпотас ідеально підходить для підгодівлі рослини на фінальній стадії її вирощування. Як результат, значно поліпшуються якісні показники плодів і їх транспортабельність. Добриво збільшує стійкість рослини до високих температур і зменшує її схильність до захворювань.

ОПИС:

Сульфат калію (K2SO4) є найбільш популярним в світі безхлорних добривом, яке не містить азот. Калій (K2O) - 50.9%, Сірка (S) - 18%. Сульфат калію відіграє важливу роль у синтезі білків, ензімовий вітамінів. Калій позитивно впливає на стійкість рослин до посухи, низьких температур, грибкових захворювань, дозволяє рослинам економічніше витрачати воду.
Завдяки унікальному складу ідеально підходить як регулярний і додаткове джерело калію при листковому підживленні і фертигації. Містить азот в нітратній формі.
Нормальне забезпечення доступним калієм впливає на вуглеводний обмін, який забезпечує високу концентрацію цукрів в коренях, стеблі листі. А це хороша перезимовка, опір низьких температур.
При високому забезпеченні калієм, на формування одиниці сухої речовини, рослина витрачає значно менше води. Крім того при високому забезпеченні калієм зменшується обводненість клітин рослини, а значить знижується ризик ураження заморозками як взимку, так навесні. Без калію значно слабкіше відбувається засвоєння азоту, так як калій має велику синергію на азотний обмін.
Між зростанням і азотним обміном є прямий зв'язок. Це забезпечує потужний корінь, кореневу шийку, достатня кількість листя.

Характеристики:

  • Сульфат калію (Солюпотас) ідеальне джерело калію, який посилює утворення цукрів і покращує органолептичні показники плодів.
  • Солюпотас ідеально підходить для обробітку фруктових дерев, чутливих до хлоридам і надлишкового засолення.
  • Сульфат калію забезпечує більш високу доступність заліза за рахунок подкисляемой здатності.
  • Сульфат калію підсилює метаболізм азоту, отже бульби картоплі можуть зберігатися протягом тривалого періоду часу і будуть менш сприйнятливі до хвороб в період зберігання.

Норми внесення сульфату калію на закритому грунті:

- для підгодівлі через системи поливу використовують розчин сульфат калію з концентрацією 0,05-0,1% (0,5-1,0 грам на л води);

- для підгодівлі в теплицях на грунтах норма внесення сульфату калію становить 15,0-30,0 кг на 1000 кв.м.

Норми внесення сульфату калію на відкритому грунті:

- овочі - 250,0-350,0 кг на га;

- картопля - 200,0-300,0 кг на га;

- плодово-ягідні культури - 250,0-300,0 кг на га;

- виноград - 100,0-150,0 кг на га;

- ярий та озимий ріпак - 200,0-350,0 кг на га.

Калій сульфат можна поєднувати з іншими добривами в одному розчині (крім препаратів, що містять кальцій).

Виробник: 
Чистый Лист
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.