Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Протруйник Круїзер ОSR 322 FS 5 л

Протруйник Круїзер ОSR 322 FS 5 л

Код товару: SYN01AS103

Ціна: 28650 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Інсектицид широкого спектру дії з подовженою активністю. У цільових видів спостерігається швидке всмоктування у шлунку та контактно. Механізм дії тіаметоксаму ґрунтується на тому, що він взаємодіє з рецепторами нікотинацетилхоліна нервової системи комах.

Упаковка: 5л каністра.

Вміст діючої речовини 33,3 г/л металаксилу–М; 8 г/л флудиоксонілу; 280 г/л тіаметоксаму
Хімічна група Неонікотиноїди, феніламіди, фенілпіроліди
Препаративна форма Текучий концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Відмінний контроль широкого спектру шкідників і хвороб
 • Безпечний для культури
 • «Вігор»–ефект стимулює проростання рослин
 • Оброблені препаратом рослини краще переносять холод
 • Оброблене насіння не втрачає своїх якісних показників протягом року

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Обєкт, проти якого обробляється Норми витрати препарату (л на 1т насіння) Спосіб, час обробок Максимальна кратність обробок
Ріпак Хрестоцвітні блішки, дротяники, фузаріозна коренева гниль, чорна ніжка, альтернаріоз, пероноспороз 15,0 Обробка насіння перед висіванням 1
Мак Гельмінтоспоріоз, пероноспороз, борошниста роса, фузаріозна коренева гниль, комплекс ґрунтових та наземніх шкідників сходів 35,0 Обробка насіння перед висіванням 1

 

Механізм дії:

Тіаметоксам - інсектицид широкого спектру дії з подовженою активністю. У цільових видів спостерігається швидке всмоктування у шлунку та контактно. Механізм дії тіаметоксаму ґрунтується на тому, що він взаємодіє з рецепторами нікотинацетилхоліна нервової системи комах. Металаксил-М проникає через верхню оболонку насіння системно та переноситься в усі частини рослини при проростанні. Флудіоксоніл - контактний фунгіцид широкого спектру дії із подовженою активністю. Обмежено поглинається насінням і мало переміщується у сходах.

Фітотоксичність:

При застосуванні згідно інструкції не становить ризику фітотоксичності. У разі сумнівів провести попередню перевірку проростання та схожості насіння відповідно до установлениих методик. Не рекомендується обробляти препаратом вже проросле, потріскане, обдерте або пошкоджене іншим чином насіння.

Сумісність:

Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. сумісний з полімерними препаратами для дражування насіння, а також з іншими препаратaми для обробки насіння у вигляді водних текучих емульсій з нейтральною реакцією. У разі сумнівів необхідно провести перевірку.

Переносимість культурою:

Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. добре переноситься насінням і проростками за умови дотримання рекомендацій до застосування. Якщо виникають сумніви, необхідно проводити перевірку.

Спектр дії:

Тіаметоксам високоефективний проти комплексу ґрунтових та наземних шкідників сходів. Флудиоксоніл ефективний проти хвороб, що завдають збитки урожаю та збуджуються грибами класів Ascomycentes, Basidiomycetes i Fungi impefekti. Металаксил-М ефективний проти хвороб, що завдають серйозних збитків урожаю та збуджуються грибами класу Oomycetes.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. є готовим до використання протруйником, який містить полімерний прилипач та барвник і може використовуватись, як в розбавленому, так і нерозбавленому вигляді. При використанні препарату в розбавленому вигляді, рекомендується дотримуватись такої послідовності дій:

 1. Додати в бак для сумішей 1/2 необхідної кількості води;
 2. Каністру з продуктом перед використанням струснути;
 3. Додати необхідну кількість препарату Круїзер OSR 322 FS, т.к.с.;
 4. Додати необхідну кількість води;
 5. Не зупиняти перемішування робочого розчину протягом всього часу обробки.

Норма робочої рідини в залежності від насіння та типу обладнання має бути 15/20 л/т. При рекомендованій нормі розчину, для запобігання злипання та склеювання насіння ріпаку у грудки, протруєне насіння має бути просушене. За браком можливості просушування насіння після протруєння, в робочий розчин необхідно додавати тальк з розрахунку 5 кг на 1 тонну насіння ріпаку.

Примітка: Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Обладнання:

Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. може використовуватися на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння в безперервному режимі, де препарат розбризкується на насіння через наконечники або диски, що обертаються в аерозольній камері. Будь-яке обладнання повинно бути відкаліброване по препарату Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. оскільки характеристики плинності можуть відрізнятися від інших препаратів.

Примітка: Після обробки промити все обладнання водою.

Спосіб використання:

Для досягнення високої ефективності протруювання звертайте увагу на наступне:

 • використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість протруєння;
 • не використовуйте насіння, яке було попередньо протруєне іншими протруйниками;
 • регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

Примітка: Круїзер OSR 322 FS, т.к.с. може зменшити сипкість насіння в сівалці. Перед висівом відкалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.