Фунгіцид Косайд 2000, в.г. 5 кг Corteva

Фунгіцид Косайд 2000, в.г. 5 кг Corteva

Код товару: DUP01AS013

Ціна: 1977 грн.
Вага:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Сучасний фунгіцид-бактерицид на основі міді для захисту садових та овочевих культур від комплексу хвороб.

Упаковка: 5 кг

Діюча речовина:  гідроксид міді – 350 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Хімічний клас: неорганічні мідь-вмісні фунгіциди

Механізм дії:

Косайд® 2000 - це контактний фунгіцид на основі міді, що забезпечує захисну про­філактичну дію на збудників парші, плямистостей, фітофторозу, альтернаріозу, антрак- нозу та інших хвороб на широкому спектрі культур. Також характеризується бактеріаль­ною дією - ефективний проти бактеріальних плямистостей.

Косайд® 2000 створює захисний шар, що не допускає проникнення патогену в росли­ни. Кристалики металічної міді прилипають до поверхні оброблених листків, і під час контакту з водою іони двохвалентної міді вивільняються та стають активними проти цільових п ато ге ні в.

Після контакту з обробленою поверхнею спори та бактерії швидко поглинають іони двохвалентної міді, і як тільки досягнута токсична концентрація в середині клітини, процес інфікування припиняється.

Іони двохвалентної міді впливають на кілька ключових життєвих процесів патогенів: структуру білків, функціонування різних ферментів, системи транспорту електронів та клітинні мембрани. Завдяки профілактичній активності та різноплановому впливу пре­парату на організм збудника досягається висока ефективність, водночас ризик появи резистентності є низьким.

Не всі препарати на основі міді однакові!

Перш за все, для фунгіциду на основі міді є важливим, на основі якої хімічної фор­ми міді виготовлений фунгіцид (сульфат, оксихлорид, гідроксид тощо), а також фор- муляція (з.п., в.г., к.с., розмір складових частин діючої речовини, прилипачі, ін.). Біологічно найбільш ефективною з усіх форм міді є гідроксид міді (Косайд® 2000). Саме гідроксид міді характеризується найшвидшим початком дії на збудника, відмінною персистентністю (стійкістю на рослині) та найвищим рівнем біологічно активних іонів Си2+ для успішного захисту рослин від патогенів.

У фунгіциді Косайд® 2000 використаний новий унікальний принцип наявності двох типів іонів Си2+. У формуляції одночасно присутні міцні хімічні структури гідрокси­ду міді та нестійкі сполуки, що містять мідь. Мідь знаходиться в препараті в складній полімеризованій формі, яка регулює розклад нестійких іонів Си2+, і в той же час знижує до мінімуму ризик інтоксикації рослин.

Рекомендації до застосування Косайд® 2000

Профілактичне застосування фунгіциду гарантує досягнення найкращих результатів у захисті яблуні від хвороб.

Застосування на персику

Оскільки персик починає розвиток з квіткових бруньок, дерево уражують спори курчавості, що знаходяться під лусочками квіткових бруньок. Тому дуже важливо провес­ти ранню обробкуКосайдом® 2000на початку набухання бруньок у нормі 4-6 кг/га. Після цвітіння розвиваються листкові бруньки, які дають новий інфекційний фон роз­витку хвороби. Другу обробку слід проводити у фазу зеленого конуса у нормі 2-3 кг/га.

Світовий досвід використання:

Косайд® 2000 у світі зареєстрований та використовується на широкому спектрі культур: яблуня, виноград, персик, абрикос, томати, капуста, огірки, картопля, цибуля та інші.

Сучасна формуляція препарату:

Косайд® 2000 випускається в найбільш сучасній у порівнянні з іншими продуктами на основі міді формі - водорозчинних гранул. Завдяки полімеризованій структурі на поверхні листків утворюється захисна плівка, яка разом з оптимальним розміром часток покращує стійкість Косайд® 2000до змиву опадами.

Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.