Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Максим Стар 025 FS

Максим Стар 025 FS

Код товару: SYN01AS108

Ціна: 123 грн.
Об'єм:
Кількість: 


Є фунгіцидом для боротьби з хворобами насіння, що завдають шкоди врожаю. Ефективний проти основних хвороб, збудниками яких являються гриби класів Ascomycetes, Basidomycetes та Deuteromycetes.

Упаковка: 5л каністра.

Вміст діючої речовини 18,75 г/л флудиоксонілу; 6,25 г/л ципроконазолу
Хімічна група Фенілпіроли, триазоли
Препаративна форма Текучий концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Висока ефективність проти фузаріозів і снігової плісняви
 • Підвищення урожайності за рахунок позитивного впливу на морфологічні й фізіологічні особливості рослини
 • Дає змогу отримати рівномірні сходи
 • Зниження норми висіву завдяки покращенню польової схожості
 • Тривалий захист і зниження ризику виникнення резистентності патогенів

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Цільовий об’єкт Норма витрати л/т насіння Спосіб, час обробок, обмеження Строк останньої обробки, днів Макс. кратність обробок
Ячмінь ярий Летюча, кам’яна та інші види сажок, пліснявіння насіння, фузаріозно-гельмінтоспоріозні кореневі гнилі 1,5-2,0 Обробка насіння Не регламентується 1
Ячмінь озимий Камʼяна сажка, борошниста роса, снігова пліснява, фузаріозно-гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, пліснявіння насіння, гельмінтоспоріозні плямистості 1,5-2,0 Обробка насіння 1
Пшениця озима Фузаріозні та гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, тверда та летюча сажки, пліснявіння насіння, снігова пліснява 1,5-2,0 Обробка насіння 1

 

Механізм дії:

Флудіоксоніл - контактний фунгіцид широкого спектру дії із тривалою активністю. Поглинається насінням обмежено та повільно переміщується у сходах. Ципроконазол є системним триазоловим фунгіцидом широкого спектру дії з протигрибковою активністю.

Спектр дії:

Максим Стар 025 FS, т.к.с. є фунгіцидом для боротьби з хворобами насіння, що завдають шкоди врожаю. Ефективний проти основних хвороб, збудниками яких являються гриби класів Ascomycetes, Basidomycetes та Deuteromycetes.

Толерантність до культури:

Максим Стар 025 FS, т.к.с. толерантний до культури за умов дотримання рекомендацій до використання. Не використовувати на проростаючому, пошкодженому насінні або із вмістом вологи вище 16%. Оброблене насіння потрібно зберігати в холодному, добре вентильованому приміщенні. Проводити контроль схожості, якщо оброблене насіння зберігається до наступного сезону.

Сумісність з іншими препаратами:

Максим Стар 025 FS, т.к.с. сумісний з препаратами, що використовуються в інтегрованих системах захисту. Препарат Максим Стар 025 FS, т.к.с. сумісний з препаратами на полімерній основі та препаративними формами ”водорозчинний порошок”/”текучий концентрат суспензії” з нейтральною реакцією. Максим Стар 025 FS, т.к.с. не сумісний з препаратами на основі органічних розчинників. Однак, в кожному конкретному випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність.

Приготування та норми витрати препарату та робочого розчину:

При використанні препарату Максим Стар 025 FS, т.к.с. в розбавленому вигляді рекомендується дотримуватись такої послідовності дій:

 1. Заповнити 1/2 баку для сумішей водою; - Каністру з продуктом перед використанням струснути;
 2. Додати необхідну кількість Максим Стар 025 FS, т.к.с.;
 3. Додати необхідну кількість води.

Норма робочої рідини в залежності від насіння та типу обладнання має бути 8-10 л/т. Не зупиняти перемішування робочого розчину протягом всього часу обробки. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.

Спосіб застосування

Обладнання:

Максим Стар 025 FS, т.к.с. може використовуватись в розбавленому та нерозбавленому вигляді на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння, а також в безперервному режимі, де препарат розприскується на насіння через наконечники чи диски, що обертаються в аерозольній камері. Примітка: після обробки очистити все обладнання.

Технологія обробки:

Для досягнення високої ефективності протруювання звертайте увагу на наступне:

 • використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість протруєння;
 • не використовуйте насіння, яке було попередньо протруєне іншими протруйниками;
 • регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

 

Важливо! Максим Стар 025 FS, т.к.с. може змінити сипкість насіння в сівалці. Перед сівом відкалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.