Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Фунгіцид Ревус Топ 500 ЕС, к. с. 5 л

Фунгіцид Ревус Топ 500 ЕС, к. с. 5 л

Код товару: SYN01AS068

Ціна: 21500 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Системний фунгіцид для одночасного захисту від альтернаріозу та фітофторозу картоплі та томатів.

Упаковка: 6 мл, 12 мл, 1 л та 5 л.

Вміст діючої речовини 250 г/л мандіпропаміду; 250 г/л дифеноконазолу
Хімічна група Манделаміди, триазоли
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 6 мл, 12 мл, 1 л та 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Поєднання двох діючих речовин гарантує найвищу ефективність проти альтернаріозу і фітофторозу
  • Формуляція за технологією LOK&FLO забезпечує швидке засвоєння за несприятливих погодних умов
  • Відмінна профілактична і лікувальна дія завдяки високій трансламінарній та системній активності

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ У МІЛКІЙ ФАСОВЦІ

Пакет 6 мл розвести в 5 л води або пакет 12 мл розвести в 10 л води для приготування робочого розчину, який використовувати згідно з рекомендованими нормами (див. таблицю).

Культура Норма витрати препарату, мл Норма витрати робочої рідини, л/сотку Шкідливі об’єкти
КАРТОПЛЯ 12 5 Фітофтороз, альтернаріоз
ТОМАТИ 12 5 Фітофтороз, альтернаріоз

Ревус Топ 500 SC к. с. — новий фунгіцид для захисту томатів і картоплі від основних хвороб. Містить дві діючі речовини — мандіпропамід і дифеноконазол.

Одну з діючих речовин — мандіпропамід — частково поглинає листова поверхня, яку він захищає з обох боків, а частково він залишається у восковому шарі листка. Така властивість цієї діючої речовини забезпечує тривалий захист від ураження фітофторозом (до 14 днів) і високу стійкість до змивання опадами. Друга діюча речовина — дифеноконазол — системна, її швидко поглинає листова поверхня і вона розноситься по рослині. Дифеноконазол має сильну лікувальну й профілактичну дію проти альтернаріозу, що запобігає виникненню хвороби навіть після ураження. Крім дії на альтернаріоз і фітофтороз, Ревус Топ 500 SC к. с. має сильну побічну дію на ризоктоніоз, септоріоз й окремі інші хвороби.

Застосовують Ревус Топ 500 SC к. с. у кінці цвітіння і на початку бульбоутворення картоплі та на початку зав’язування плодів у томатів після препарату Ридоміл Голд. У цей період уповільнюється активний ріст рослин, триває оновлення листового апарату і виникає загроза поширення розвитку фітофторозу й альтернаріозу.

Максимальна кількість обробок за сезон — 3.

Термін очікування після обробки: 14 днів.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ У ВЕЛИКІЙ ФАСОВЦІ

Культура Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб, час обробок, обмеження Cтрок останньої обробки (днів до збирання врожаю) Макс. кількість обробок
Томати Фітофтороз, альтернаріоз 0,4-0,6 Обприскування в період вегетації 14 3
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз 0,6 14 4

 

Механізм дії:

Мандіпропамід - фунгіцид з профілактичною дією. Високоактивний проти листкових патогенів класу Ооміцетів. Велика частина мандіпропаміду абсорбується у восковий шар поверхні рослин, що забезпечує відмінну водостійкість, як тільки розпилювана рідина висохне. Мандіпропамід - високоактивний проти проростання спор. Поглинання тканинами листка забезпечує хорошу трансламінарну активність. Мандіпропамід також інгібує ріст міцелію протягом инкубаційного пеоіоду; Дифеноконазол - системний фунгіцид з профілактичною та лікувальною дією. Активний проти широкого спектру патогенів рослин. Однак, він не активний проти патогенів класу Ооміцетів. У суміші з мандіпропамідом головною ціллю дифеноконазoлу є збудник альтернаріозу. Дифеноконазол є тріазолом, що інгібує біосинтез ергостеролу. Дифеноконазол проникає в тканини рослин, запобігаючи росту міцелію.

Спектр дії:

Ревус Топ 500 SC, КС системний фунгіцид, що запобігає проростанню спор, а також інгібує ріст міцелію та утворення спор, високоефективний проти альтернаріозу, фітофторозу, пероноспорозу, септоріозу, макроспоріозу на багатьох сільськогосподарських культурах. Фітотоксичність: За умови дотримання рекомендацій Ревус Топ 500 SC, КС нефітотоксичний.

Сумісність:

Ревус Топ 500 SC, КС сумісний з іншими препаратами. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність.

Спосіб використання:

Технологія обприскування: до початку строків захисних робіт відкалібрувати та настроїти обприскувач. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більше як 5 м/с, щоб не допустити зносу на сусідні культури. Щоденно по закінченні обприскування промивають бак, магістральні трубопроводи та наконечники чистою водою.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Для обробки культур рекомендуються тракторні та ранцеві обприскувачі. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об?єм робочої рідини. Заповнити 1/4 баку обприскувача чистою водою; увімкнути режим розмішування, відміряти необхідну кількість Ревус Топ 500 SC, КС і вилити в бак обприскувача. Додати решту води до заданого об’єму, продовжуючи розмішувати розчин до забезпечення однорідності розчину. Приготований розчин необхідно використати протягом доби.

Строки виходу на оброблені площі для догляду за посівами:

Терміни очiкування - 14 днів. Строк виходу - для проведення механізованих робіт - 3 дні, ручних робіт - 7 днів.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.