Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Фунгіцид Ширлан 500 SC, к. с. 5 л

Фунгіцид Ширлан 500 SC, к. с. 5 л

Код товару: SYN01AS079

Ціна: 22650 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення, зупиняє поширення зооспорангії, попереджуючи вихід зооспор і зараження рослини.

Упаковка: 5л каністра.

Вміст діючої речовини 500 г/л флуазинаму
Хімічна група Динітроаніліни
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Зупиняє проростання спор і зооспор, появу апресоріїв, ріст гіфів гриба, а також спороутворення
  • Блокує рухомість зооспор на поверхні ґрунту
  • Широкий спектр активності: захист як рослини, так і бульб при зберіганні
  • Відмінний елемент антирезистентних рішень
  • Тривала дія та надійний захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/га Норма витрати робочого розчину, л/га Спосіб, час обробок, обмеження Макс. кратність обробок/ строк останньої обробки (дні до збирання врожаю)
Картопля, томати Фітофтороз, альтернаріоз 0,3-0,4 200-400 Обприскування в період вегетації. Не проводьте обприскування, якщо протягом 2-2,5 годин після обробки очікуються опади 4/10
Цибуля Пероноспороз 0,4 200-400 Обприскування в період вегетації 3/10

 

Механізм дії:

Ширлан 500 SС, к.с. попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення, зупиняє поширення зооспорангії, попереджуючи вихід зооспор і зараження рослини.Ципродиніл інгібує біосинтез амінокислот. Ципродиніл впливає на життєвий цикл грибів головним чином протягом процесу проникнення і росту міцелію в рослинних тканинах. Хорус 75 WG, ВГ добре і швидко поглинається листям, і характеризується хорошим акропетальним і трансламінарним переміщенням. Базипетального переміщення не спостерігалось.

Період захисної дії:

Від 7 до 14 днів залежно від погодних умов і прийнятої в господарстві технології вирощування.

Строки внесення:

Обприскування фунгіцидом Ширлан 500 SС, к.с. потрібно проводити профілактично. Починайте обробку за сприятливих умов для розповсюдження хвороби.

Фітотоксичність:

При застосуванні препарату Ширлан 500 SС, к.с. згідно рекомендацій компанії не виникає ризику фітотоксичності.

Рекомендації щодо використання:

Чистоту баку, магістральних трубопроводів і наконечники, а також робочий стан обприскувача проводять до початку захисних робіт. Потім визначають кількість та рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої суміші на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Використовуйте Ширлан 500 SС, к.с. профілактично! Починайте обробку за сприятливих для розвитку і розповсюдження хвороб умов, але до інфікування культури. При необхідності обробки повторюють з інтервалом 7-14 днів. Якщо культура вже інфікована, першу обробку рекомендується проводити лікувальним фунгіцидом. Для досягнення максимального ефекту слід відкалібрувати обприскувач на дрібний і середній розпил. Норма витрати робочого розчину повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні. Збільшуйте норму витрати робочого розчину в залежності від площі листової поверхні культури, що обробляється. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні! Норма витрати робочого розчину залежить від культури та наявності сприятливих розвитку та розповсюдженню інфекції факторів. Застосовуйте більш високі норми препарату Ширлан 500 SС, к.с. і зменшіть інтервали між обробками при інтенсивному рості культури (для захисту молодих листків та пагонів) й за умов сприятливих для розвитку патогену. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач.

Приготування робочої суміші:

Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. При безперервному перемішуванні додати розраховану і відміряну кількість препарату в бак обприскувача, який наполовину заповнений чистою водою. Не припиняти перемішування робочого розчину в процесі обробки. При застосуванні препарату Ширлан 500 SС к.с. у баковій суміші з іншими пестицидами додавайте препарати в бак обприскувача в такій послідовності: ЗП ВДГ Ширлан 500 SС к.с. КЕ. Кожний наступний компонент додавати після повного розчинення попереднього. Робочий розчин потрібно використовувати в день приготування.

Сумісність:

Ширлан 500 SС, к.с. сумісний із більшістю пестицидів , за винятком препаратів з лужною реакцією (сірчане вапно, мідь). Однак, в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність. Бакові суміші з гербіцидами не рекомендовані через неспівпадання строків їх застосування. Не змішуйте між собою концентровані препаративні форми! Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтесь з інформацією на тарних етикетках препаратів компонентів бакової суіші, переконайтесь, що строки їх використання співпадають. У разі сумнівів необхідно проконсультуватися на найближчій станції захисту рослин або у представника компанії Сингента.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.