Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Гербіцид Цитадель 25 о. д. 5 л Corteva

Гербіцид Цитадель 25 о. д. 5 л Corteva

Код товару: SYN01AS112

Ціна: 11100 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Післясходовий системний гербіцид, що містить пенокссулам. Пенокссулам порушує процеси синтезу АЛС, що в свою чергу спричинює порушення процесів синтезу амінокислот, зокрема таких як валін, лейцин та ізолейцин.

Упаковка: 5л.

Вміст діючої речовини 25 г/л пеноксуламу
Хімічна група Триазолпіримідини
Препаративна форма Олійна дисперсія
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Широке вікно застосування
 • Гнучкість у використанні (можна вносити до затоплення або після затоплення чеків водою)
 • Селективний до всіх сортів рису
 • Можливість вносити авіаметодом
 • Не має обмежень для наступних культур у сівозміні

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура

Норма витрати, л/га

Шкідливий об‘єкт

Спосіб, час обробки, обмеження Термін очікування, днів (кратність обробок) Сроки виходу*, днів
Рис 1,0-1,2 Злакові бур’яни Обприскування у фазу від 2-4 листків до середини фази кущення у курячого проса - (1) 7 (3)
1,2-1,6 Злакові, дводольні та болотні бур’яни Обприскування у фазу від 2-4 листків до 6-7 листків у бульбоочерету
1,5-1,6 Обприскування за допомогою авіації у фазу 3-4 листків у рису та 5-6 листків у болотних бур’янів

* Строки виходу людей на оброблені площі для проведення ручних (механізованих робіт)

 

Механізм дії препарату:

Цитадель 25 OD, м.д. – післясходовий системний гербіцид, що містить пенокссулам. Пенокссулам порушує процеси синтезу АЛС, що в свою чергу спричинює порушення процесів синтезу амінокислот, зокрема таких як валін, лейцин та ізолейцин. Як наслідок, в цілому, порушуються процеси поділу клітин, припиняється ріст рослини і рослина відмирає. Препарат проникає в рослину через її листову поверхню та частково через її кореневу систему.

Сумісність з іншими препаратами:

Не рекомендується змішування з препаратами на основі молінату. При необхідності, Цитадель 25 OD, м.д. можна змішувати з іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби зі стійкими до дії Цитадель 25 OD, м.д. бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Приготування робочого розчину:

Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Цитадель 25 OD, м.д., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак обприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Норма витрати робочого розчину 150-400 л/га при наземному обприскувані та 25-60 л/га при авіаобробці. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові обприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою.

Рекомендації щодо підвищення ефективності дії препарату:

Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 °С. Запобігайте застосуванню препарату відразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів у фазу 2-4 листків до середини фази кущення у злакових, та 2-7 листків у болотних бур'янів. Приклади застосування гербіциду в залежності від характеру забур’яненості:

 • 1.0 л/га – при низькому ступені забур’яненості злаковими бур’янами (плоскухою, або курячим просом), що знаходяться в фазі 2-4 листків;
 • 1.2 л/га – при високому ступені забур’яненості злаковими бур’янами (плоскухою), та/або переважна кількість злакових бур’янів знаходиться в фазі середини кущення, а також при незначному забур’яненні болотними бур’янами в фазі 2-х листків;
 • 1.4 л/га – при високому ступені забур’яненості болотними бур’янами (бульбоочеретом), та/або з переважною більшістю рослин болотних бур’янів у фазі 2-4-х листків;
 • 1.6 л/га - при високому ступені забур’яненості болотними бур’янами (бульбоочеретом), та/або з переважною більшістю рослин болотних бур’янів у фазі 6-7-и листків.

Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Швидкість дії препарату:

Перші ознаки дії препарату помітні через 3-5 днів після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні після внесення, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, т. ін. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування.

Спектр дії препарату:

Цитадель 25 OD, м.д. високоефективний системний гербіцид проти злакових, дводольних та болотних бур’янів на посівах рису:

 • Чутливі види: Бульбоочерет компактний, Гірчак, види, Ешіномене, види, Куряче просо (плоскуха звичайна), Лобода, види, Монохорія корсакова, Нетреба звичайна, Очерет гострий, Очерет прямий, Очерет розкидистий, Плоскуха великоплідна, Плоскуха рисова, Портулак городній, Рогоз вузьколистий, Рогоз широколистий, Сить, види (однорічні), Стрілолист, види, Частуха подорожникова, Череда трироздільна, Щириця, види.
 • Середньочутливі види: Бульбоочерет приморський, Мерсілея, види, Сить, види, Сусак зонтичний.
 • Стійкі види: Пальчатка, види, Елеузине індійське, Лептохлоа, види, Рис червоний, Мишій, види, Просо напівквітуче, Просо волосовидне.

 

Симптоми дії препарату:

Характерні для гербіцидів, що належать до групи АЛС інгибіторів, а саме: відразу ж після внесення гербіциду припиняється ріст чутливих видів бур’янів, точка росту набуває характерного хлоротичного забарвлення, що веде в подальшому до відмирання (некрозу) окремих органів (7-14 днів після внесення) та повної загибелі рослини (через 2-4 тижні після внесення). Несприятливі погодні умови можуть сповільнити прояв симптомів дії препарату, але не впливають на кінцеву ефективність препарату.

Період захисної дії:

Препарат Цитадель 25 OD, м.д. контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування протягом сезону вегетації. Також для Цитадель 25 OD, м.д. характерна грунтова дія на окремі види бур’янів, що проявляється протягом 4-тижнів після внесення. При цьому під час проростання сходи чутлививих видів бур’янів піддаються контакту з гербіцидом в грунті або воді, накопичуючи летальну дозу препарату та відмирають у фазу 1-2 справжніх листків.

Селективність дії препарату:

При застосуванні у фазу від 2 листків до початку утворення стебла у культури та рекомендованих нормах гербіцид Цитадель 25 OD, м.д. не фітотоксичний для рису. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо культура знаходиться в стресовому стані (під час холодної погоди, сильного пошкодження шкідниками, високого дефіциту поживних речовин).

Обмеження щодо сівозміни:

Відсутні. Пенокссулам підлягає швидкому мікробіологічному розпаду в грунті, тому в наступному після застосування препарату сезоні можна вирощувати будь-які культури. У разі потреби ліквідації плантацій рослин, що були обробленні гербіцидом Цитадель 25 OD, м.д. (наприклад, загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.) на тому самому полі, після виконання поверхневої культивації можна вирощувати рис, але не раніше ніж через три тижні з моменту застосування препарату.

Водний режим:

Післясходовий гербіцид Цитадель 25 OD, м.д. є зручним у використанні та може застосовуватись в умовах будь-якого водного режиму. Преперат можна застосовувати перед заповненням чеків та після заповнення чеків водою. Для досягнення високої ефективності препарат необхідно наносити на листову поверхню рослин бур’янів. В умовах, коли під час застосування препарату основна маса листової поверхні рослини знаходиться під водою, потрібно понизити рівень води в чеках до рівня, що дозволяє звільнити листову поверхню рослин бур’янів. В умовах, коли відсутня техніка, що дає можливість застосування гербіцидів по затоплених чеках, необхідно спустити воду з чеків, провести обприскування, та протягом щонайбільше 7 днів знову заповнити чек водою. Заповнення можна розпочинати вже через 6 годин після внесення препарату.

Попередження виникнення резистентності:

Діюча речовина препарату належить до групи гербіцидів-інгибіторів синтезу АЛС. Беззмінне використання гербіцидів з цієї групи може призвести до виникнення стійких видів бур’янів. З метою зменшення ризику виникнення стійких видів бур’янів після застосування Цитадель 25 OD, м.д. у сівозміні рекомендується використовувати гербіциди з іншим механізмом дії.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.