Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Гербіцид Лонтрел Гранд, в. г. 2 кг

Гербіцид Лонтрел Гранд, в. г. 2 кг

Код товару: SYN01AS116

Ціна: 15000 грн.
Вага:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Післясходовий гербіцид системної дії, що містить клопіралід. Клопіралід впливає на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині.

Упаковка: 2кг.

Вміст діючої речовини 750 г/кг клопіраліду
Хімічна група Похідні піридинкарбонової кислоти
Препаративна форма Вододисперсні гранули
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 2 кг

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Відмінний контроль усіх видів осотів
  • Очищення полів від осотів під наступні культури сівозміни
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей (особливо з препаратами на основі фенмедифаму і десмедифаму)
  • Легко дозується і зберігається
  • Нефітотоксичний для культури за умови правильних регламентів застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Спектр дії Фаза внесення Норма витрати,
л/га
Термін очікування (кратність обробок) Строки виходу*, днів
Пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, та багаторічні коренепаросткові бур’яни Обприскування від фази кущіння до виходу в трубку культури 0,06-0,12 - (1) - (3)
Буряки цукрові Однорічні дводольні та багаторічні, в т.ч. коренепаросткові, бур’яни Обприскування в фазі 1-3 пар справжніх листків у культури 0,12-0,2 - (1) 7 (3)
Ріпак озимий та ярий Обприскування у фазу 2-4 справжніх листків до фази появи квіткових бутонів у ріпаку 0,12-0,2 - (1) 7 (3)
Гірчиця Обприскування у фазу 3-4 справніх листків до фази появи квіткових бутонів у культури 0,12-0,2 - (1) 7 (3)
Льон-довгунець (на технічні цілі) Обприскування у фазу „ялинки” культури 0,04-0,12 - (1) 7 (-)
Кукурудза Обприскування у фазу 3-8 листків культури 0,12-0,2 - (1) 7 (-)
Кукурудза (присадибні ділянки) Обприскування у фазу 3-8 листків культури 1,2-2 г/5 л води на 1 сотку - (1) 7 (-)
Капуста білокочанна Обприскування після висаджування розсади 0,08-0,2 - (1) 7 (3)
Капуста білокочанна, пізні сорти (присадибні ділянки) Обприскування після висаджування розсади 1,2-2 г/5 л води на 1 сотку - (1) 7 (3)
Часник Обприскування у фазу від 2-х листків у культури 0,1-0,16 - (1) 7 (3)
Цибуля (крім на „перо”) Обприскування у фазу від 2-х листків у культури 0,1-0,16 - (1) 7 (3)

 

Механізм дії:

Лонтрел Гранд, в.г. - післясходовий гербіцид системної дії, що містить клопіралід. Клопіралід впливає на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині. Клопіралід є синтетичною формою натурального рослиного гормону, що, при застосуванні його в якості гербіциду, призводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини. При цьому відбувається перенасичення синтетичним гормоном, що в кінцевому результаті веде до значних порушень ростових процесів в рослині та, як наслідок, до її гибелі. Клопіралід швидко проникає в кореневу систему, що забезпечує високу ефективність проти коренепаросткових бур’янів, таких як осоти.

Сумісність з іншими препаратами:

Лонтрел Гранд, в.г. при необхідності можна змішувати з протизлаковими гербіцидами , а також іншими гербіцидами, що застосовуються для боротьби з однорічними двосім’ядольними бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Лонтрел Гранд, в.г., перемішати протягом 10-15 секунд. Водорозчинні гранули препарату при контакті з водою відразу ж розчиняються. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак обприскувача водою до повного об‘єму.Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Норма витрати робочого розчину 150-400 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові обприскувача на ніч. Після застосування чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування протягом сезону вегетації.

Обмеження щодо сивозміни:

Відсутні. Клопіралід підлягає швидкому мікробіологічному розпаду, в грунті, тому, в наступному після застосування препарату сезоні можна вирощувати будь-які культури. В разі потреби ліквідації плантацій рослин, що були обробленні гербіцидом Лонтрел Гранд, в.г. (наприклад загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.), на тому самому полі, після виконання оранки можна вирощувати зернові, кукурудзу, ріпак, гірчицю, капусту, льон.

Попередження виникнення резистентності:

Поява резистентності малоймовірна. Дотримуйтесь регламентів застосування препарату.

Швидкість дії препарату:

Перші ознаки дії препарату помітні через 12- 18 годин після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, т. ін. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування.

Спектр дії препарату:

Лонтрел Гранд, в.г. високоефективний системний гербіцид проти багаторічних та однорічних дводольних бур’янів, що належать до родини Айстрових, Губоцвітих, Пасльонових та деяких видів родини Гречкових. Приклад чутливих видів бур’янів до дії препарату Лонтрел Гранд, в.г.: амброзія полинолиста, осот рожевий, волошки сині, вика посівна, гірчак розлогий, нетреба звичайна, молокан польовий, нагідки звичайні, осот жовтий, осот городній, самосіви соняшнику, роман польовий, види ромашок, королиця посівна, паслін чорний та інші.

Симптоми дії препарату:

Потовщенні, зігнуті та скручені пагони, стебла та листя, вузькі листки з твердими наростами, гофроване листя, тверді нарости та тріщини на стеблах. Умови, що впливають на ріст та розвиток бур’янів, також впливають на швидкість переміщення діючої речовини в рослині. Несприятливі погодні умови можуть уповільнити прояв симптомів дії препарату але не впливають на кінцеву ефективність препарату.

Селективність дії препарату:

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Лонтрел Гранд, в.г. не фітотоксичний для регламентованих культур.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.