Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

Гербіцид Паллас 45 OD, о.д. 5 л Corteva

Код товару: DUP01AS052

Ціна: 8400 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Післясходовий системний гербіцид, що містить пірокссулам. Препарат проникає в рослини в основному через листову поверхню рослин. В залежності від виду бур’янів та погодних умов можлива нетривала ґрунтова дія.

Упаковка: 5л.

Вміст діючої речовини 45 г/л піроксуламу; 90 г/л клоквінтосет–мексилу (антидот)
Хімічна група Триазолпіримідини
Препаративна форма Олійна дисперсія
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Комплексний гербіцид (одночасно захищає від однорічних злакових і дводольних бур’янів)
  • Вирішує проблему падалиці ячменю в посівах озимої пшениці
  • Покращена формуляція

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Норма витрати, л/га Шкідливий об‘єкт Спосіб, час обробки, обмеження Термін очікування, днів (кратність обробок) Строки виходу*, днів
Озима та яра пшениця 0,15-0,2 Метлюг звичайний Обприскування у фазу 4-х листків – 2-го міжвузля культури - (1) 7 (3)
0,4 Злакові (вівсюг звичайний, куряче просо, мишій) та дводольні бур’яни Обприскування у фазу 4-х листків – 2-го міжвузля культури - (1) - (3)

*Строки виходу людей на оброблені площі для проведення ручних (механізованих робіт)

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Паллас 45 OD, м.д. – післясходовий системний гербіцид, що містить пірокссулам. Препарат проникає в рослини в основному через листову поверхню рослин. В залежності від виду бур’янів та погодних умов можлива нетривала ґрунтова дія. Пірокссулам відноситься до групи інгибіторів синтезу ацетолактат-синтази (АЛС). Згідно класифікації Міжнародного комітету з попередження виникнення стійкості до дії гербіцидів (HRAC), пірокссулам відноситься до групи Б (Group B). Пірокссулам системно переміщується в рослині, попереджує ділення клітин, що в наслідку призводить до загибелі чутливих видів рослин.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

При необхідності Паллас 45 OD,м.д. можна змішувати з більшістю гербіцидів, що застосовуються для боротьби зі стійкими до дії Паллас 45 OD, м.д. бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами та рідкими азотними добривами. Для розширення спектру контрольованих двосім’ядольних бур’янів препарат можна змішувати з гербіцидами Ланцелот 450, в.р.г., Старане Преміум 330, к.е., Пріма, с.е. та препаратами групи 2.4-Д. Не рекомендується змішувати з регуляторами росту рослин та фосфорорганічними інсектицидами, так як це може спричинити пошкодження культури. Для покращення дії препарату за несприятливих погодних умов та проти середньочутливих видів бур’янів препарат можна змішувати з прилипачем. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність у малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Перед використанням каністру з препаратом необхідно добре збовтати. Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Паллас 45 OD, м.д., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім при безперервному перемішуванні повільно долити бак обприскувача водою до повного об‘єму. Для підтримування однорідності дисперсії, не виключати мішалку обприскувача протягом всього процесу обприскування. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові обприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8°С до +25°С. У цих умовах рослини нормально розвиваються, що в свою чергу сприяє активному проникненню препарату через листову поверхню та його переміщенню до точок росту рослин. Не застосовувати при температурі нижче +5°С або в очікуванні нічних заморозків. Рослини, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків у двосім’ядольних та 2- 4 листки до середини кущення у злакових бур'янів, є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату в пізніх фазах розвитку та для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також за умови сильно зріджених посівів та несприятливих погодних умов перед та після обприскування, необхідно застосовувати вищу з зареєстрованих гектарну норму препарату. Для досягнення максимальної ефективності препарату його необхідно застосовувати за допомогою добре відрегульованого обладнання. Норма витрати робочого розчину – 100-400 л/га при наземному обприскуванні.

СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Паллас 45 OD, м.д. - високоефективний системний гербіцид проти злакових та дводольних бур’янів на посівах озимої та ярої пшениці:

  • Чутливі види: Адоніс, види, Біфора промениста, Бромус стерильний, Бромус житній, Вероніка, види, Вівсюг звичайний (в тому числі популяції, стійкі до дії ФОП-гербіцидів), Волосняк розсічений, Гірчиця польова, Грицики звичайні, Дескурайнія, види, Зірочник середній, Кислиця польова, кропива глуха пурпурна, Кропива глуха стеблообгортаюча, Куряче просо, Лисохвіст мишохвостиковий, Лобода, види, Мальва, види, Метлюг звичайний, Мишій зелений, Мишій сизий, Морква дика, Підмаренник чіпкий, Просо волосовидне, Редька дика, Ромашка, види, Фіалка польова, Щириця, види, та інші.
  • Середньочутливі види: Волошка синя, Гірчак березковидний, Осот рожевий, Осот жовтий, Пирій повзучи, Просо, види, самосіви ячменю, Спориш звичайний.
  • Стійкі види: Мак-самосійка, Березка польова.

 

СЕЛЕКТИВНІСТЬ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Паллас 45 OD, м.д. не фітотоксичний для регламентованих культур. При несприятливих погодних умовах можливі прояви фітотоксичності на оброблених культурах. Згадані прояви зникають через 1-2 тижні після обробки та не призводять до зниження врожайності культури. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо культура знаходиться в стресовому стані (під час холодної погоди, надмірних опадів, в умах посухи, сильного пошкодження шкідниками, високого дефіциту поживних речовин).

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Перші ознаки дії препарату помітні через 3-5 днів після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні після внесення, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, т. ін. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування.

СИМПТОМИ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Xарактерні для гербіцидів, що належать до групи АЛС інгибіторів, а саме: відразу ж після внесення гербіциду припиняється ріст чутливих видів бур’янів, точка росту набуває характерного хлоротичного забарвлення, що веде в подальшому до відмирання (некрозу) окремих органів (7-14 днів після внесення) та повної загибелі рослини (через 2-4 тижні після внесення). Несприятливі погодні умови можуть сповільнити прояв симптомів дії препарату, але не впливають на його кінцеву ефективність.

ПЕРІОД ЗАХИСНОЇ ДІЇ:

Препарат Паллас 45 OD, м.д. контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування протягом сезону вегетації.

ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО СІВОЗМІНИ:

Bідсутні. Пірокссулам підлягає швидкому мікробіологічному розпаду в ґрунті, тому в наступному після застосування препарату сезоні можна вирощувати будь-які культури.

ПЕРЕСІВ КУЛЬТУРИ:

У разі потреби пересіву культур, що були обробленні гербіцидом Паллас 45 OD, м.д. (наприклад, загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.), на тому самому полі після виконання глибокої оранки можна вирощувати пшеницю, ячмінь, тритікале, жито рис, але не раніше ніж через місяць з моменту застосування препарату.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ:

Діюча речовина препарату належить до групи гербіцидів- інгибіторів синтезу АЛС. Беззмінне використання гербіцидів з цієї групи може призвести до виникнення стійких видів бур’янів. З метою зменшення ризику виникнення стійких видів бур’янів після застосування Паллас 45 OD, м.д. в сівозміні рекомендується використовувати гербіциди з іншим механізмом дії. Застосовувати не більше 1 разу за сезон. Для розширення спектру контрольованих бур’янів, препарат можна змішувати з іншими АЛС інгибіторами. Змішування з препаратами з групи АЦЦ рекомендується тільки у випадку, якщо додавання таких препаратів підсилює дію гербіциду, або розширює спектр дії. У випадку проявів резистентності, рекомендується використання бакових сумішей або роздільне застосування гербіцидів з іншої ніж АЛС інгибітори групи.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.