Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00

Гербіцид Тітус Екстра, 25 в.г. 250 грам Corteva

Код товару: DUP01AS027

Ціна: 2650 грн.
Вага:
Кількість: 

Виробник: Corteva Agriscience™

Двохкомпонентний післясходовий гербіцид для вдосконаленого контролю однорічних та багаторічних злакових та основних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи на зерно та силос.

Упаковка: пластмасова банка 250 г

Діюча речовина:   нікосульфурон – 750 г/кг, римсульфурон – 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Механізм дії:

Нікосульфурон та римсульфурон належать до класу сульфонілсечовин, є високоселективними по відношенню до кукурудзи, володіють системною дією та швидко проникають у рослини бур’янів.
Після обробки римсульфурон та нікосульфурон поглинаються переважно листками та на протязі кількох годин переміщуються по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння). Препарат зупиняє ріст та розвиток бур’янів за рахунок блокування ферменту ацетолактатсинтази, необхідного для синтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину. Внаслідок цього припиняється ріст та розвиток чутливих видів бур’янів, видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 3-10 днів у вигляді припинення росту, почервоніння, хлорозу та некрозу листків. Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов).
 
Потужна та прискорена дія
Новий рівень біологічної ефективності Тітус® Екстра 75 в.г. досягається за рахунок взаємного підсилення та синергізму двох діючих речовин. Завдяки відмінностям у швидкості поглинання, здатності до рухливості та різній швидкості розкладу в рослинах бур’янів – досягається ефект синергетичної дії, що призводить до покращеної дії проти комплексу бур’янів.
 
Вдосконалений контроль
Поєднання та синергізм двох високоактивних д.р. розширює перелік контрольованих бур’янів (види гірчаків, нетреби, ін), пригнічує види осотів, та, що найголовніше, призводить до посиленого контролю основних злакових бур’янів, таких як види мишію, проса посівного, плоскухи звичайної та ін, які постійно засмічують посіви кукурудзи і є досить проблемними з точки зору контролю. 
Саме цього потребує господарство, яке спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, має значні площі посіву, фокусується на післясходовому захисті, і де переважає злаковий тип забур’янення посівів, що накладається на посушливі погодні умови та запізнення з часом внесення. 
 
Селективність та строки внесення
Тітус® Екстра – високоселективний щодо більшості сортів та гібридів кукурудзи. Селективність базується на здатності рослин кукурудзи швидко метаболізувати та інактивувати діючі речовини гербіциду Тітус® Екстра.
Препарат рекомендується застосовувати в стадії від 2-х до 7-ми листків кукурудзи, що вирощується на зерно та силос. 
Висока селективність Тітус® Екстра забезпечує:
  • „гнучкість у часі обробки, знижує залежність від погодних умов, та оптимізує використання техніки для внесення;
  • безпеку та відсутність пошкодження культури в широкому діапазоні температур та фаз розвитку; 
  • розкриття потенціалу врожайності кукурудзи.
Розширене вікно застосування повністю відповідає потребам як раннього, так і пізнього захисту кукурудзи.
Виробник: 
Corteva Agriscience™
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.