Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Інсектицид Воліам Флексі 300 SC к.с. 1 л

Інсектицид Воліам Флексі 300 SC к.с. 1 л

Код товару: SYN01AS052

Ціна: 6000 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Препарат швидко припиняє процес харчування, паралізує комах і призводить до їх загибелі. До складу препарату входять дві хімічні речовини, з різними механізмами дії, що належать до різних хімічних класів - бізамідів (хлорантраніліпрол) та неонікотиноїдів (тіаметоксам).

Упаковка: 1л. 

Вміст діючої речовини 200 г/л тіаметоксаму; 100 г/л хлорантраніліпролу
Хімічна група Неонікотиноїди, антраніламіди
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 1 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • Комбінація двох діючих речовин неперевершено контролює всі види шкідливих комах
  • Тривала захисна дія — до 20–25 днів
  • Зручний у використанні
  • Висока трансламінарна і системна дія
  • Стійкий до змивання дощем

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Норма витрати препарату, л/га Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Строк останньої обробки, днів Максимальна кратність обробок
Яблуня 0,3 - 0,5 Букарки, казарки, попелиці (попелиця червоноголова, сіра, яблунева, зелена яблунева), яблуневий квіткоїд, плодожерка, листовійка, (сітчаста, розанова), довгоносик сірий бруньковий, яблиневий пильщик, яблунева плодожерка Обприскування в період вегетації 20 3
Капуста 0,3 - 0,4 Капустяний листоїд, капустяна попелиця, капустяні клопи, капустяні блішки, стебловий прихованохоботник, капустяна літня муха, насіннєвий прихованохоботник, білан капустяний, капустяна міль, білан ріпний, ріпаковий пильщик, листогризучі совки в т.ч. карадрина, капустяна совка 20 2
Виноградники 0,3 - 0,5 Гронова листовійка, скосар кримський 35  
Томати 0,3 - 0,4 Листогризучі совки в т.ч. карадрина, бавовникова; колорадський жук, тютюновий тріпс, картопляна міль, картопляна совка 14  
Хмільники 0,2 - 0,4 Великий люцерновий довгоносик 20 1
0,2 - 0,4 Хмелева попелиця Обприскування в період сходів 20 2

 

Механізм дії:

До складу препарату входять дві хімічні речовини, з різними механізмами дії, що належать до різних хімічних класів - бізамідів (хлорантраніліпрол) та неонікотиноїдів (тіаметоксам). Препарат швидко припиняє процес харчування, паралізує комах і призводить до їх загибелі. Хоча процес харчування припиняється миттєво, загибель комах настає приблизно за 4 дні. Протягом цього часу рослина вже не пошкоджується.

Спектр дії:

Сисні та гризучі шкідники.

Резистентність:

Для запобігання розвитку резистентності не застосовувати на декількох поколіннях шкідників поспіль, не чергувати з препаратами з тим же механізмом дії.

Фітотоксичність:

При дотриманні рекомендацій добре переноситься культурами. При появі нових сортів треба проводити перевірку.

Сумісність з іншими препаратами:

Сумісний з багатьма пестицидами різної дії, якщо час застосування співпадає. В кожному конкретному випадку в разі сумнівів необхідне проведення перевірки на фізичну сумісність.

Строк виходу на оброблені площі для догляду за посівами:

Механізовані роботи - 3 дні, ручні - 7 днів. Термін очікування до збору урожаю хмелю - 20 днів.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Препарат Воліам Флексі 300 SС, КС застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити половину баку обприскувача водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількість препарату Воліам Флексі 300 SС, КС і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Пусті каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Робочий розчин має бути використаний протягом 24 годин після приготування. Норма витрати робочого розчину має бути достатньою для забезпечення рівномірного покриття культури та не допускати стікання робочого розчину з листової поверхні.

Особливості застосування препарату:

Під час використання Воліам Флексі 300 SС, КС дотримуйтесь «вікна застосування» препарату, щоб уникнути застосування препаратів з однаковим механізмом дії на послідовних генераціях шкідників. «Вікно застосування» визначається періодом залишкової активності від одноразового або послідовного використання препаратів з однаковим механізмом дії. «Вікно застосування» не повинно перевищувати приблизну середню тривалість розвитку одного повного покоління шкідника. Використовуйте Воліам Флексі 300 SС, КС або інший препарат з таким самим механізмом дії не більше 2 разів проти одного покоління шкідника на певній культурі. Дотримуючись «вікон застосування», по черзі застосовуйте ефективні продукти з різними механізмами дії. Уникайте використання норм препарату менших ніж ті, що є зареєстровані, як під час використання в бакових сумішах, так і окремо. За можливістю використовуйте препарат у найбільш вразливі періоди розвитку шкідника.

Спосіб використання:

Можна застосовувати будь-якє обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте обєм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Оптимальні години для проведення захисних робіт з 6 по 9 годину ранку або з 7 по 9 годину вечора в безвітряну суху погоду при температурі не вище +25°С.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.