Пн-Пт: 09:00 -19:00
Сб: 10:00 -18:00
Інсектицид Вертімек 018 EC, к.е 100 мл

Інсектицид Вертімек 018 EC, к.е 100 мл

Код товару: SYN01AS04943

Ціна: 475 грн.
Об'єм:
Кількість: 

Виробник: Syngenta

Інсекто-акарицид для боротьби з комплексом шкідників на таких культурах: яблуня, полуниця,баклажани, перець відкритого ґрунту, огірки,хміль та інші.

Упаковка: 10мл, 100мл та 1л. 

Вміст діючої речовини 18 г/л абамектину
Хімічна група Авермектини
Препаративна форма Концентрат емульсії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 10мл, 100мл та 1 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

  • Ефективно контролює всі види кліщів, мінерів і трипсів
  • Неперевершена трансламінарна дія забезпечує стійкість до змивання дощем, високий рівень контролю шкідників та найдовший період захисної дії серед акарицидів
  • За рахунок чітко вираженої кишкової і помірної контактної дії препарат ефективно захищає від шкідників, але залишається безпечним для корисної ентомофауни

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ У МІЛКІЙ ФАСОВЦІ

Культура Норма витрати препарату, мл/5 л води Норма витрати робочої рідини, л/сотку, дерево Шкідливі об’єкти
ЯБЛУНЯ 10 мл на 8 л води 2–4 л/дерево Кліщі, попелиця
ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ, БАКЛАЖАНИ 10 5 Кліщі, трипси, попелиця, колорадський жук
ПОЛУНИЦЯ 10 5 Кліщі, попелиця
ОГІРОК 10 5 Кліщі, білокрилка, попелиця, трипси

 Вертимек 018 ЕС, к. е. – новий інсектоакарицид для захисту овочевих культур, яблунь і полуниці від кліщів, трипсів та мінуючих шкідників.

Препарат належить до хімічної групи авермектинів, яка є продуктом життєдіяльності грибів Streptomyces avermectilis. Саме тому препарати цієї групи можна віднести як до хімічних, так і до біологічних сполук.

Вертімек швидко проникає в листя рослин при обприскуванні (протягом 2–4 годин), тому має коротку контактну і подовжену кишкову дії. Шкідники гинуть під час живлення, повна загибель кліщів настає протягом 1–3 діб. Препарат має трансламінарну активність, у листі накопичується у вигляді мікрорезервуарів, що забезпечує захист листка з обох боків. Діюча речовина препарату Вертімек не має системної дії, не рухається по рослині, не потрапляє у плоди і тому не накопичується там. Під дією сонячного випромінювання препарат швидко (до 12 годин) розкладається на рослині, завдяки чому практично не впливає на корисну ентомофауну.

Спектр дії: ефективний проти кліщів, резистентних до інших акарицидів, тютюнового, західного квіткового й інших трипсів, грушевої та інших медяниць, мінуючих шкідників.

Спосіб застосування: упаковка 10 мл розрахована на приготування 5–8 л робочого розчину, залежно від культури (див. таблицю). Розчин слід готувати безпосередньо перед початком обприскування. Для підвищення ефективності дії препарату проти шкідників обробки проводити вранці, ввечері або в похмуру погоду. Обприскування повинно за- безпечити максимальне покриття листового апарату.

Максимальна кількість обробок: яблуня – 3, полуниця, овочеві – 2.

Термін очікування після обробки: полуниця, овочеві – 7, яблуня – 14 днів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ У ФЕРМЕРСЬКІЙ ФАСОВЦІ

Культура, об’єкт, що обробляється Норма витрати, л/га Oб’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Строк очікування (дні) Максимальна кратність обробок
Хміль 0,75-3,0 Павутинний кліщ, хмелева попелиця Наземне обприскування в період вегетації (за висоти рослин 2,0-4,0 м та витраті робочого розчину 500 л/га – 0,75 л/га. При висоті рослин вище 6,0-7,0 м та витраті робочого розчину 1000-2000 л/га – 3,0 л/га) 20 3
Перець солодкий 0,7-1,0 Трипси, попелиці, колорадський жук, кліщі Oбприскування в період вегетації 7 2
Баклажани 0,7-1,0 7 2
Огірки 0,7-1,0 Кліщі, білокрилки, попелиці, трипси 7 2
Полуниці 0,5-1,0 Кліщі, вогнівки, попе-лиці, п’ядуни, пильщики 7 2
Яблуня 1,0-1,5 Павутинні кліщі (глодовий, туркестанський павутинний, червоний плодовий) та бурий плодовий кліщ, попелиці, мінери, трипси, медяниці 14 3

 

Призначення:

Вертімек 018 EC, КЕ – інсекто-акарицид для боротьби з комплексом шкідників на таких культурах:

  • яблуня – проти павутинних кліщів (глодовий, туркестанський павутинний, червоний плодовий) та бурого плодового кліщів, попелиць, мінерів, трипсів, медяниць;
  • полуниця – проти кліщів, вогнівок, п’ядунів, пильщиків, попелиць;
  • баклажани, перець відкритого ґрунту – проти кліщів, трипсів, попелиць, колорадського жука;
  • огірки – проти кліщів, білокрилки, трипсів, попелиць;
  • хміль – проти павутинного кліща, хмелевої попелиці.

 

Механізм дії:

Абамектин – речовина контактної та шлункової дії з обмеженою системною активністю, діє шляхом стимуляції пресинаптичного виділення гамма-аміномасляної кислоти, інгібуючи нейропередачу. Проникаючи в листя, діє на комах, що живляться як на зовнішній, так і на внутрішній стороні листка. Абамектин паралізує комах відразу після застосування, але повна загибель настає через 3-5 днів.

Фітотоксичність:

При дотриманні рекомендацій не фітотоксичний.

Сумісність з іншими препаратами:

Зазвичай Вертімек 018 EC, КЕ не застосовують у сумішах з іншими препаратами.

Строк виходу на оброблені площі для догляду за посiвами:

Терміни очікування: до збору урожаю огірків, баклажанів, перців, полуниці – 7 діб, яблук – 14 діб, хмелю – 20 діб. Строк виходу – для проведення механізованих робіт – 3 дні, для проведення ручних робіт – 7 днів.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Технологічне обладнання: Для обробки культур рекомендуються тракторні (вентиляторні, штангові) обприскувачі. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, який повинен бути в межах: яблуня – 1000-1200 л/га; полуниці – 300 л/га; баклажани – 300 л/га; перець солодкий – 300 л/га; огірки – 300 л/га; хміль – за висоти рослин 2,0-4,0 м – 500 л/га, при висоті рослин вище 6,0-7,0 м – 1000-2000 л/га. Заповнити 1/4 - 1/2 баку обприскувача чистою водою; увімкнути режим розмішування, відміряти необхідну кількість Вертімек® 018 EC, КЕ і вилити в бак обприскувача. Додати решту води до заданого об`єму, продовжуючи розмішувати розчин до забезпечення однорідності розчину. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Приготований розчин необхідно використати протягом доби.

Спосіб використання:

Технологія обприскування: до початку строків захисних робіт відкалібрувати та настроїти обприскувач. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більше як 5 м/сек, щоб не допустити зносу на сусідні культури. Щоденно по закінченні обприскування ретельно промивають бак, магістральні трубопроводи та наконечники чистою водою.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Виробник: 
Syngenta
Наявність: Є на складі

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Опублікуйте модулі в позиції offcanvas.